شرکت آریان تک پلاست

عمده فعالیت این شرکت، طراحی قالب، ساخت و تولید قطعات پلاستیکی بوده که از سال 1380 تاکنون به صورت حرفه ای درعرصه تولید ظروف بسته بندی بادی و تزریق از حجم 10 سی سی تا 20 لیتر و همچنین قطعات تزریقی تا وزن یک کیلوگرم فعالیت می نماید. تولیدات ما دارای بالاترین سطح کیفیت بوده و والاترین دستاوردی است که ارائه داده و به آن اعتماد داریم و می توانیم به آنها افتخار کرده و خود را معرفی نمائیم. ما معتقدیم مشتریان، اساس کار ما هستند و تنها چیز با ارزشی که داریم توانایی خدمت به آنها است زیرا که ماهیت وجودی ما وابسته به حضور آنها است. ما در تمام معاملات خود صادق و وفادار بوده و به حوزه مشترک منافع خود و مشتریان می اندیشیم.

همچنین این شرکت از سال 1375 در زمینه تولید انواع PLC (سیستم کنترل) جهت ماشین های تزریق پلاستیک و بادی با نام اتوماسیون صنعتی مگاکنترل فعالیت می نموده و موفق به کسب گواهی ثبت اختراع در زمینه مدار کنترل ماشینهای تزریق پلاستیک و بادی گردید.
اعتقاد قلبی ما رسیدن به پائین ترین بهای تمام شده و ارائه نازل ترین قیمت فروش برای تولیدات خود و کسب روزی حلال با در نظر گرفتن حاشیه سود عادلانه و منصفانه بوده چرا که ادامه راه مجموعه و سازمانمان را در گرو انجام رسالت خود و رسیدن به اهداف متعالیمان می دانیم. ما به جهانی شدن و حضور مستمر و سازنده در این عرصه می اندیشیم و معتقد به پیاده سازی سیستم ها و روش های مدیریت نوین و نوگرا در سازمان خود هستیم.

 

      خانهدرباره ماپروژه هاتماس با ما

      تماس سریع